Dr. Ahmet, Avukat Sebahat'a ''EVET'' dedi

Alanya'nın yetenekli ve tanınmış diş hekimlerinden Dr. Ahmet Şen, yine Alanya'nın genç Avukatlarından Sebahat Saf'a gönlünü kaptırınca, Berlin Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikâh töreninde ''Evet'' diyerek, bekârlığa veda etti

Dr. Ahmet, Avukat Sebahat'a ''EVET'' dedi

 

 

Dr. Ahmet, Avukat Sebahat'a ''EVET'' dedi

Alanya'nın yetenekli ve tanınmış diş hekimlerinden Dr. Ahmet Şen, yine Alanya'nın genç Avukatlarından Sebahat Saf'a gönlünü kaptırınca, Berlin Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikâh töreninde ''Evet'' diyerek, bekârlığa veda etti

Genç çiftlerin nikâhlarını muavin konsolos Tülin Şatgeldi kıyarken, şahitliklerini de damat Dr. Ahmet Şen'in ''adaşı'' Berlin Başkonsolos Ahmet Başar Şen, ha-ber.com genel yayın yönetmeni M. Sefa Doğanay, Velettin Bekrioğlu, İsmail Şimşek, Erçin Tosyalı, Serdar Saf, Laureta Kulla, Hüseyin Şen ve Mustafa Şen yaptı.

ahmet-sebahat-evet-g.jpg
ahmet-sebahat-evet-h.jpg
ahmet-sebahat-evet-i.jpg
ahmet-sebahat-evet-k.jpg

Genç çiftleri nikâh sonrası kutlayan Başkonsolos Ahmet Başar Şen, ''Türkiye'den gelerek Berlin Başkonsolosluğu'nda nikâh kıydırmanız beni ve mesai arkadaşlarımı çok heyecanlandırdı ve mutlu etti. Ayrıca, akraba olmamamıza rağmen, nikâh şahitliğini yaptığım damat Dr. Ahmet Şen bey ile aynı isim ve soyadı taşımamız son derece ilginç ve sevindirici. Genç çiftleri tebrik ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyorum'' dedi.

ahmet-sebahat-evet-j.jpg
ahmet-sebahat-evet-l.jpg
ahmet-sebahat-evet-m.jpg
ahmet-sebahat-evet-n.jpg

Alanya'daki muayenehanesine diş tedavisi için gelen genç ve güzel Avukat Sebahat Saf'a gönlünü kaptıran Dr. Ahmet Şen, evlilik teklifini kabul eden esi Avukat Sebahat Saf'a sürpriz yaparak nikâh törenlerinin Berlin'de yapılmasına karar verdi.

ahmet-sebahat-evet-o.jpg
ahmet-sebahat-evet-p.jpg
ahmet-sebahat-evet-q.jpg
ahmet-sebahat-evet-r.jpg

Genel Müdürlüğünü Aydin Ergin'in yaptığı Berlin Hotel President'de aile yakınlarıyla beş gün konaklayan damat Dr. Ahmet Şen'in teyzesi Leyla Karaoğlan misafirlerini en iyi şekilde ağırlayarak, nikâh öncesi bir kutlama yemeği verdi. Damat Dr. Ahmet Şen'in teyzesi Leyla Karaoğlan'ın, Hotel President'in VIP salonunda konuklarına verdiği kutlama yemeğine Dr. Ahmet Şen, Avukat Sebahat Saf, Nurten Şen, Oben Şen, Beytulteza Saf, Laureta Kulla, Serdar Saf, Velittin Bekrioğlu, Güzin Bekrioğlu, Erçin Tosyalı, Özden Kutlu, Özgül Şantay, M. Sefa Doğanay, Sümeyra Doğanay, Leyla Özge Doğanay, Can Berk Doğanay, İsmail Şimşek, Hüseyin Şen ve Mustafa Şen katıldı.

ahmet-sebahat-evet-b.jpg
ahmet-sebahat-evet-e.jpg
ahmet-sebahat-evet-d.jpg
ahmet-sebahat-evet-f.jpg

Yemekte bir konuşma yapan ev sahibi Leyla Karaoğlan, ''Oğlumuz Dr. Ahmet Şen'in rahmetli babası diş hekimi Dr. Halil Şen benim çok sevdiğim aile dostumuzdur. Şen ailesinin bir prensi olan Dr. Ahmet, güzel kızımız Sebahat ile evlenerek hayatını birleştirip aileye bir prenses kazandırdı. Çocuklarımızı tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dilerim'' dedi.

ahmet-sebahat-evet-s.jpg
ahmet-sebahat-evet-t.jpg
ahmet-sebahat-evet-u.jpg
ahmet-sebahat-evet-v.jpg

Berlin Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikâh ile yaşamlarını birleştiren genç çiftler, balayı için Berlin'den Amerika'ya uçtular. Genç çiftler düğünlerini ise İstanbul'da yapacaklar.

ahmet-sebahat-evet-w.jpg

ha-ber.com

 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2012, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321