banner269
Öne Çıkanlar Berlin İtalyanca Fransızca ABD Suriye Murat Özçelik

Derya Çolaker'in "Motivasyon" seminerine büyük ilgi

Profesyonel Koç, yazar Derya Çolaker Berlin`de kişisel gelişim seminerlerine devam etti. Derya Çolaker'in "Motivasyon" semineri büyük ilgi gördü.

banner197
Derya Çolaker'in "Motivasyon" seminerine büyük ilgi
Derya Çolaker'in "Motivasyon" seminerine büyük ilgi 

Profesyonel Koç, yazar Derya Çolaker Berlin`de kişisel gelişim seminerlerine devam etti. Derya Çolaker'in "Motivasyon" semineri büyük ilgi gördü.

 “İstemekle başla, inan ve zihninde kendi filmini izle. Ulaştığını hayal et ve canlandır, sonrası mı? Kim tutar sizi” sözleriyle konuşmasına başlayan Derya Çolaker'in "Motivasyon" seminerine yaklaşık 100 davetli katildi. Çoğunluğunu bayanların oluşturduğu katılımcılar Çolaker`in sunumunu dikkatle dinlediler.



2013 yılında Erickson Coaching International Akademi de eğitimini tamamlayan ve Uluslararası ICF koçluk federasyonuna akredite olmuş sertifikasını alan Çolaker, kişisel gelişim seminerleri ile halka farkındalık sağlatmaya devam ediyor.



Bireysel ve kurumsal koçluk ve danışmanlık hizmeti veren, Profesyonel Koç Derya Çolaker, 2018 yılının Şubat-Mayıs ayları arasında Tiyatrom ‘da geniş kitlere „Yaşam kalitemizi iyileştirmenin yolları, Düşünce Detoksu, Öfke Kontrolü„ gibi konularda kişisel gelişim seminerleri verdi. 



Tiyatrom salonlarında, „MOTIVASYON “konulu semineri ile, medya partnerleri ve firmaların desteği ile halka ücretsiz seminerine ilgi büyük oldu. Çoğunluğu kadınların oluşturduğu izleyici kitlesiyle Berlin’de yaşayanların dikkatini çekmeyi başardı.



En büyük amacının daha fazla insanın ruhuna dokunmak, onlar için bir fener yakmak, olumlu açılardan bakmalarını sağlamak, hayat enerjilerini yükseltmek ve kendi öz benliklerinin farkında olarak gerçek ihtiyaçlarını fark etmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Profesyonel Koç Derya Çolaker, katılımcılara sonsuz teşekkür etti. 



 Ayrıca ajandanıza şimdiden kayıt edeceğiniz diğer seminer tarihleri şunlardır: 



14 Ekim 2018, Pazar günü saat: 15.00 de „Özgüven “, 18 Kasım 2018 Pazar günü saat: 15.00 de „Yaşam Alanları Çemberi “, 16 Aralık 2018 Pazar günü saat: 15.00 de „ Stresten Arınma Yöntemleri “ .



ha-ber.com/Sadık Karslı/Orhan Önaldı

 
banner201
Anahtar Kelimeler:
MotivasyonDerya Çolaker

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir