banner216
Öne Çıkanlar Almanya Berlin ABD Türkiye FETÖ Angela Merkel

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Berlin`de  toplantı yaptı

Berlin CHP Birliği`nin davetlisi olarak Berline gelen Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel Titanic Otel`de  CHP ye gönül verenleri ile  buluştu.

banner197
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Berlin`de  toplantı yaptı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Berlin`de  toplantı yaptı

Berlin CHP Birliği`nin davetlisi olarak Berline gelen Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel Titanic Otel`de  CHP ye gönül verenleri ile  buluştu.

Berlin CHP Biriği Başkanı Kenan Kolat, „Bugün CHP Grup Başkanvekili  Özgür Özel , bunca yoğun çalışmaları arasında bizi kırmayarak Berlin'e geldi. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Benim de katıldığım Türkiye`de gerçekleştirilen adalet yürüyüşü ve örnek gösterilen kurultay gerçekleştirildi“ CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel konuşmasına , „Sizlere Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu ve  133 Milletvekili dostlarımın selamlarını getirdim. Değerli dostlar, bugün bir yandan 9' Eylül İzmir'in kurtuluşu, bir yandan da Türkiye'nin birleştirici gücü CHP'nin kuruluş günü yanı doğum günümüz. CHP hep var oldu, bundan böylede var olacak.Her ne kadar CHP' yi sürekli  eleştiriyorlarsa da doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır. Son dönemde Adalet yürüyüşünde milyonların katılımıyla kendimizi çok iyi hissettik.  

AKP bugün bu salonda toplantı yapmış olsaydı bu salon belki hinca hinç dolardı. Ama onları biraraya getiren nedir diye baktığımızda, tayin yapabilir, ihale verebilir, herşeyi kolaylaştırabilir,  çünkü onlar her türlü olanaklara sahipler hem devleti yönlendiriyorlar ve aynı zamanda çıkar ilişkileri var. 40 yıldır iktidar görmemiş olmamıza rağmen,  bizi bir arada tutan, şüphesiz vatan, millet, ve bayrak sevgisi. Ülkemizin mevcut rejimini yıpratmaya, ortadan kaldırmaya yaptıkları anayasayla bunu perçinlemeye çalışanların aslında burada alacakları çok büyük ders var. Karşımızda 15 yıllık bir hükümet var.Bu hükümet önce bütün dünyayı kandırdı. Bugün itibarıyle AKP'nin gerçek yüzünü şimdi gördüler ve dünyadaki ihtibarımız yerle bir oldu. Geldiklerinde üç şeyle mücadele edeceğiz, yoksulluk, yasaklar ve yolsuzluk diyorlardı. Fetö' ye  destek verirken de „Ne istedilerde vermedik“  derken, etle tırnak iki kardeş ve birbirinden ayrılmayan, birlikte iş tutan, şimdi bize dönüp  bize Fetö'cü diyorlar. Mecliste bulunan AKP hükümeti'nde hemen hemen tamamı FETÖ işbirlikçisi. Ülkeye 15 yıldır yöneten sizlersiniz.Türkiyenin varlıklarını sata sata bitiremediniz. Reza Sarraf'ın  saati ile gündeme gelen  Zafer Çağlayan, yolsuzluğu  Amerika yargısında  Milyon'lar  değerinde yolsuzluk zinciri yaşadık. Bunların kimlere yansiyacağını ileride göreceğiz.Bu dört bakanı mecliste akladılar. Haksızlık hırsızlık yapan kardeşim olsa kolunu koparırım diyen kendi başbakanını bu yüzden saf dışı ettiler.


Türkiyede kişisel özgürlükler dünya'dan çok daha ilerde diyorlar Türkiye'de yargı tarihinin en güzel günlerini yaşıyor diyorlar . Sıkılmadan utanmadan insanın gözünü içine baka baka yalan söylüyorlar.15' Temmuz kontrollü bir darbeydi. Yıllarca devlet kademelerinde yerleştirildikleri Fetö'cülerin  bu darbeyi  yapacakları  önceden biliniyordu. Öngörülen önlenmeyen  souçlarından faydalanıldı” dedi.ha-ber.com/Orhan Önaldı
Fotoğraflar/Mustafa Temel 
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner272

banner276

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir