CAN-VITAL’den Noel yemeği

Berlin’de etkinlik gösteren CAN-VITAL Hasta ve Yaşlı Bakım Merkezi bir Noel yemeği düzenledi

CAN-VITAL’den Noel yemeği
Berlin'de 16 yıldır yaşlılara ve hastalara bakım hizmeti sunan CAN-VITAL’in sahibi ve yöneticisi Ayten Aslan, tüm personeli ile birlikte Noel yemeği düzenleyerek bakıma gereksinim duyan kişilere büyük bir motivasyon ve moral verdi.


 
Berlin’in Kreuzberg semtinde bulunan Masal Restoran’da görkemli bir şekilde gerçekleşen Noel yemeğinde, Berlin’in her semtinden servislerle getirilen yaklaşık 100 kişi konuk edildi. Ağırlıklı Alman yaşlılar olmak üzere çeşitli kültürlerden gelen insanlara bakım hizmeti veren CAN-VITAL tarafından konuklara pastalar, kurabiyeler ve değişik hediyeler verildi.


 
Ayrıca Pedagog Hülya Karcı'nın yönettiği ve yaşlı, engelli, demans hastalarından oluşan “Unutma Beni” tiyatro gurubu sahne aldı.


 
CAN-VITAL sahibi ve yöneticisi Ayten Aslan, “Bakıma muhtaç insanlara hangi dinden, hangi kültürden olursa olsun ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Nihayetinde biz bir aile gibiyiz. Birbirimize gönül birliğiyle bakıyoruz. Bu sene de bu şekilde birlikte olmayı düşündük ve yaşlılarımıza bugünkü organizeyle yaşama dair bir moral tazelemek istedik. Öyle tahmin ediyorum ki çok da güzel oldu” dedi.  


 
ha-ber.com/Orhan Önaldı/Mustafa Temel
 
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner323

banner320

banner321