banner216
Öne Çıkanlar medya Dublin Almanya FETÖ Dayanışma Hüseyin Baraner

Berlin Türk Cemaati yeni yönetimi basına tanıtıldı

Berlin Türk Cemaat Merkezi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda göreve yeni gelen Türk Cemaati Başkanı Selçuk Demirci, yeni yönetim kurulu üyelerini basına tanıştırdı.

banner197
Berlin Türk Cemaati yeni yönetimi basına tanıtıldı
Berlin Türk Cemaati yeni yönetimi basına tanıtıldı

Berlin Türk Cemaat Merkezi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda göreve yeni gelen Türk Cemaati Başkanı Selçuk Demirci, yeni yönetim kurulu üyelerini basına tanıştırdı.TGB Başkanı Selçuk Demirci, “önümüzdeki dönemde yeni seçilen arkadaşlarımızda başarılı çalışmalar sergileyeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Aldığımız görevin bilincindeyiz. Şu anda Türkiye'nin terör mücadelesinde Türkiye aleyhinde sokaklarda gösteri yürüyüşü yapanlara biz ilk günden itibaren karşı çıkıyoruz.Türkiye'nin yapmış olduğu askeri operasyon haklı nedenlerden yapıldığını ve arkasında durduğumuzu basın açıklamalarıyla duyurduk. Devletimiz haklıdır. Ülkemize yapılan bu terör saldırılarına karşı sessiz kalamayız. Avrupa ülkelerinde terör olaylarında devletin güvenlik güçleri nasıl bir tavır sergilediklerini sizler basın olarak çok daha iyi biliyorsunuz.Türkiye, Avrupa ülkeleriyle içerisinde en çok terör saldırısına uğrayan ülkedir. Avrupa'nın böyle tavır almaları iki yüzlülükten başka bir şe değildir. Senin ülkende terör estirecekler propaganda yapacaklar, sen buna insan hakları diyemezsin. Biz bunları çifte standart görüyoruz. Ülkemiz yapmış olduğu müdahalelerde haklıdır. Kim ne derse desin. Biz sonuna kadar devletimizi destekliyoruz.Büyük Elçiliğimizin önünde gösteri yapan, hakaretlerde bulunan ne olduğu belirsiz kimselere karşılık vermemeleri gerektiğini birçok çatı örgütlerimize bildirdik. Buna gerek yok. Alman devletinin bizim Büyükelçiliklerimizin, konsolosluklarımızı birinci derecede koruması gerekmektedir.


      
Bizleri yakından ilgilendiren konuların başında Ülkeler arasında restleşmeler, anlaşmazlıklar sonrasında biz yurt dışında yaşayan insanlarımız bunu bedelini fazlasıyla ödemek zorunda kalıyor “dedi.

ha-ber.com/Orhan Önaldı
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner310

banner311

banner312

banner174

sanalbasin.com üyesidir