Berlin Başkonsolosu Çelik, Baha Döner'i ziyaret etti

Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, Muavin Konsolos Ersan Alagöz ve Berlin Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri Mehmet Azgın, Berlin’de faaliyet gösteren Baha Döner'in sahibi ve işletmecisi Hasan Babur'un üretim tesisini ziyarette ettiler.

Berlin Başkonsolosu Çelik, Baha Döner'i ziyaret etti
Başkonsolos Çelik, “Berlin’de döner sektöründe çok başarılı iş adamlarımızın olduğunu biliyoruz ve bu iş adamlarımızla iftihar ediyoruz. Ayrıca bulunduğumuz ülkenin ekonomisine büyük katkılarının olduğunu da biliyoruz. Başarılı girişimlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.


 
Baha Döner'in sahibi Hasan Babur, “Berlin'de Döner sektöründe çok başarılı arkadaşlarımız var. Yaşadığımız bu topluma bu şekilde değer katmış oluyoruz. Yapmış olduğumuz ürünlere gördüğünüz gibi çok değer veriyoruz. Günlük ortalama 15 ton döner üretiyoruz. Tesisimizde 70 kişiyle hizmet veriyor ve haftada 5 gün çalışıyoruz.Başta Berlin olmak üzere, Almanya'nın her noktasına ve Avrupa'da Hollanda, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Belçika ve İsveç olmak üzer beş ülkeye servislerimiz var. Önümüzdeki yıllarda kapasitemizi daha da yükselterek Avrupa’nın diğer ülkelerine de ürünlerimiz satmayı planlıyoruz” dedi.
 
ha-ber.com/Orhan Önaldı
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321