banner216
Öne Çıkanlar AB Almanya Türkiye Fransa Suriye Recep Tayyip Erdoğan

Alman Cumhurbaşkanının Sarayında Kaplan Döner kuyruğu

Almanya'da her yıl Cumhurbaşkanlık Saray Schloss Bellevue'de düzenlenen iki günlük açık kapı günü şenliklerine bu yıl da Kaplan Döner damgasını vurdu. 

banner197
Alman Cumhurbaşkanının Sarayında Kaplan Döner kuyruğu
Alman Cumhurbaşkanının Sarayında Kaplan Döner kuyruğu

Almanya'da her yıl Cumhurbaşkanlık Saray Schloss Bellevue'de düzenlenen iki günlük açık kapı günü şenliklerine bu yıl da Kaplan Döner damgasını vurdu. 
Alman Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ve eşi Elke Büdenbender özel isteği üzerine Cumhurbaşkanlık Saray Schloss Bellevue`de bu sene de ziyaretçilere Döner de ikram edildi. Almanya`da “Döner Kralı” olarak tanınan Remzi Kaplan, Cumhurbaşkanlık Saray Schloss Bellevue`ye Kaplan Döner Şirketini ve dönerinin davet edilmesinin sevinci ve gururunu yaşadı.İlk günü politikacılar, sanatçılar ve yabancı diplomatlara, ikinci günü de halka açık olan şenlikte ziyaretçiler döner almak için kuyrukta beklediler. 12 Şubat 2017'de bin 253 üyenin katıldığı Federal Seçiciler Kurulu'ndaki oylamada 931 oyla seçilip, 19 Mart 2017'den beri Almanya'nın cumhurbaşkanı olan Frank-Walter Steinmeier, Almanya Döner Kralı Remzi Kaplanı ve Kaplan Döner Şirketinin CEO'su Belgin Kaplan ile uzun uzun sohbet ederek döner hakkında detaylı bilgi aldı. Kaplan Dönerin tadına da bakmayı ve ayran içmeyi ihmal etmeye Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Remzi Kaplan ve ailesine sarayda düzenlenen açık kapı günü şenliklerine yaptıkları destekten dolayı teşekkür etti. Almanya Döner Kralı Remzi Kaplan’ın kızı ve Kaplan Döner Şirketinin CEO'su Belgin Kaplan iki günlük şenlikte yaklaşık 3000 ziyaretçiye döner ikram ettiklerini belirterek, “Bu yıl dördüncü kez katılma onurunu yaşadık. Geçtiğimiz yıllardaki hizmetlerimizden çok memnun kalmışlar, profesyonellik, lezzet ve kalitemizi çok beğenmişler. Dördüncü yılımızda ekip olarak kazandığımız tecrübeler sonucu eksiksiz hizmet verdik. Katılan misafirlerden aldığımız güzel tepkilerde bizleri daha da bir motive ediyor. Sayın cumhurbaşkanımız bizleri standımızda ziyaret edip ayrıca onure etti. Kendisi çok sıcak kanlı ve samimi bir insan. Çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Geçen seneki konseptimiz büyük beğeni topladığı için bu yıl da çizgimizi bozmayıp, Saray çizgileri taşıyan kostüm ve sunumlarımız ile misafirlerimize hizmet sunduk. İlk gün yağmurlu olmasına rağmen inanılmaz uzun kuyruklar oluştu, insanlar dönerimizi tatmak için sabır ile bekledi.İkinci gün yine halka açıktı ve yine aynı şekilde yoğun geçti. Cumhurbaşkanlığı yöneticileri ile inanılmaz güzel ve sıcak bir diyaloğumuz oluştu. Mütevazı oldukları kadar misafirperverlikleri ile de bizleri yine çok mutlu ettiler. Biz orada eşsiz ve leziz ürünümüz ile milletimizi temsil ettik. Berlin’in ilk ve tek üst üste altın kalite ödülü almış şirketi olarak bu etkinlik sevincimize sevinç kattı. Bu vesile ile hem bizlere tekrar bu onuru yaşattıkları için kendilerine ve de beni her daim her proje ve atılımımda destekleyen sevgi dolu aileme teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.ha-ber.com/M. Sefa Doganay
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner272

banner276

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir