banner269
Öne Çıkanlar Almanya ABD Berlin Türkiye Polis Angela Merkel

Adnan Baba'nın sünnet sevinci

Berlinli Türklerin gönlünde taht kuran ve başkentte herkesin ''Adnan Baba'' adıyla tanıdığı işadamı Adnan Öz'ün yeğeni Mehmet Öz çiftinin oğlu Görkem Adnan Menderes (9) ile Semih'in (4) sünnet düğününde renkli görüntülere sahne oldu.

banner197
Adnan Baba'nın sünnet sevinci

 

 

Adnan Baba'nın sünnet sevinci

Hoş sohbeti ve mütevazılığıyla Berlinli Türklerin gönlünde taht kuran ve başkentte herkesin ''Adnan Baba'' adıyla tanıdığı işadamı Adnan Öz'ün yeğeni Mehmet Öz çiftinin oğlu Görkem Adnan Menderes (9) ile Semih'in (4) sünnet düğününde renkli görüntülere sahne oldu.

adnan-oz-sun-e.jpg
adnan-oz-sun-b.jpg
adnan-oz-sun-c.jpg
adnan-oz-sun-f.jpg

Oldukça kalabalık bir davetli topluluğunu ağırlayan köklü ailenin gelecek kuşağı olan Mehmet Öz, sempatik tavırlarıyla tüm davetlilerin ilgi odağı oldu. Ailenin yakın dostları ve arkadaşlarının katıldığı sünnet töreninde davetliler yerlerini aldıktan sonra salona taht koltuğuyla omuzlarda giren Görkem Adnan Menderes ve Semih özel sünnet kıyafetleriyle sahnede dans edip hoş vakit geçirdiler.

adnan-oz-sun-i.jpg
adnan-oz-sun-g.jpg
adnan-oz-sun-h.jpg
adnan-oz-sun-d.jpg

Öz ailesinin bu mutlu günü başkentte pek çok tanıdık ismi de bir araya getirdi. Kreuzberg semtindeki Vicom Düğün Salonu'nda yapılan düğüne TDU Başkanı Remzi Kaplan, TDU eski Başkanı Kemal Değirmenci, Bahattin Kaya, Hüsnü Özkanlı, Durmuş Ali Matur ile çok sayıda davetli katıldı.

adnan-oz-sun-j.jpg
adnan-oz-sun-k.jpg
adnan-oz-sun-l.jpg
adnan-oz-sun-m.jpg

Başından sonunda kadar pistin hiç boş kalmadığı sünnet düğününde Adnan Baba ve çocukların babası olan yeğeni Mehmet Öz'ün mutluluğu da gözlerden kaçmadı. Halime Mehmet Öz çifti, çocuklarının ilk mürüvvetini görmekten duydukları mutluluğu dile getirerek, konuklarla yakından ilgilenirken, düğüne Azeri dansları damgasını vurdu.

adnan-oz-sun-n.jpg
adnan-oz-sun-o.jpg
adnan-oz-sun-p.jpg
adnan-oz-sun-q.jpg

Geceye katılan hanımların şıklıklarıyla dikkat çektiği düğünde eğlence hız kesmeden sürerken Öz çifti, tüm masaları dolaşıp davetlilerle sohbet etti ve bu mutlu günde yanlarında olan dostlarına tek teşekkürlerini iletti.

adnan-oz-sun-r.jpg
adnan-oz-sun-s.jpg
adnan-oz-sun-u.jpg
adnan-oz-sun-t.jpg

ha-ber.com

 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir