ADD Berlin yeni yönetimi Başkonsolos Çelik’i ziyaret etti

Atatürkçü Düşünce Derneği Berlin- Brandenburg yeni yönetim kurulu, Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik`i ziyaret ederek, ADD Berlin`in yeni dönemdeki çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

ADD Berlin yeni yönetimi Başkonsolos Çelik’i ziyaret etti

Atatürkçü Düşünce Derneği Berlin- Brandenburg Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gül-Breyer yeni yönetim kurulunun çizgisinin partiler üstü olduğunu vurgulayarak, eğitim ve genel kültür çalışmalarında çabalarının gençler, çocuklar ve aileleri olduğunu hedeflediklerini dile getirdi.

Başkanı Neşe Gül-Breyer, bunların yanı sıra, tüm ADD YK üyelerinin arzusu, çizgilerini destekleyen, tüm kurum ve kuruluşlar, derneklerle birlik ve beraberlik içinde çalışarak, daha geniş bir topluluğa ulaşmak olduğuna dikkat çekti.

ADD Berlin yeni yönetimini kutlayan Başkonsolos Mustafa Çelik, Milli ve Dini bayramları birlikte kutlanmasının yani sıra, diğer anma etkinliklerinde de birlik, beraberlik içinde gurupları bölmeden, insanların etkinliklere rahat katılabileceklerinin çok faydalı olacağını belirtim, bu ve benzeri girişimlerde ADD Berlin`i destekleyeceklerini ifade etti.

ha-ber.com/Berlin

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321