Macaristan Büyükelçisi Özhaseki'yi ziyaret etti

Macaristan Ankara Büyükelçisi Gábor Kiss, Macaristan Kayseri Fahri Konsolosu Osman Şahbaz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki`yi Ak Parti Genel Merkez'inde makamında ziyaret etti.

Macaristan Büyükelçisi Özhaseki'yi ziyaret etti

 
Macaristan Büyükelçisi Özhaseki'yi ziyaret etti

Macaristan Ankara Büyükelçisi Gábor Kiss, Macaristan Kayseri Fahri Konsolosu Osman Şahbaz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki`yi Ak Parti Genel Merkez'inde makamında ziyaret etti.

Macaristan Ankara Büyükelçisi Gábor Kiss, Macaristan Kayseri Fahri Konsolosu Osman Şahbaz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki`yi Ak Parti Genel Merkez'inde makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulup, Ak Parti'nin ve Mehmet Özhaseki'nin son seçimlerde aldığı başarılı sonucu değerlendirip, Mehmet Özhaseki'yi yeni görevinden dolayı tebrik ettiler.

Tarihi değerleri paylaşmak, kültürel ve ekonomik ilişkilerimizi geliştirmek için karşılıklı ziyaretler önemlidir

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Macar heyete ziyaretten dolayı teşekkür etti. Özhaseki '' Sizleri Genel Merkez'imizde misafir etmekten mutluluk duyuyorum, teşekkür ediyorum. Macaristan ile ikili ilişkilerimiz köklü bir geçmişe sahip. Büyükelçi Gábor Kiss, İstanbul Başkonsolosu olduğu dönemden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığımızda bizleri ziyaret etmiş, Kayseri'nin kültür turizmini geliştirmek için fikir alışverişinde bulunmuş, şehrimiz için faydalı işbirliklerini hayata geçirmiştik. Tarihi değerleri paylaşmak, kültürel ve ekonomik ilişkilerimizi geliştirmek için karşılıklı ziyaretler önemlidir'' dedi.Kayseri'deki tecrübe ve başarılarını Türkiye ölçeğine taşıyacağına inanıyorum

Büyükelçisi Gábor Kiss konuşmasında, '' Değerli dostum Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi Ak Parti Genel Merkezi'nde ziyaret edip, seçilmiş olduğu bu güzel görevde başarılar diliyorum. Kendilerini Kayseri'den tanıyorum. Her Başkana nasip olmayacak Kayseri'ye yaptığı başarılı modern hizmetleri imrenerek yerinde müşahede etmiş birisiyim. Kayseri'deki tecrübe ve başarılarını Türkiye ölçeğine taşıyacağına inanıyorum. Macaristan ile Kayseri'nin yakınlaşmasına ciddi katkıları olmuştur. Sayın Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'ye bu katkılardan ve desteklerinden dolayı ülkem Macaristan adına teşekkür ediyorum. İki ülke arasında siyasi, kültürel ve ticari ilişkileri geliştirmek için hep birlikte çalışıyoruz'' dedi.

Kayseri'mize hizmet adına Macaristan Konsolosu olarak bizlerin de üzerimize düşen her türlü göreve hazırız

Konsolos Osman Şahbaz da konuşmasında '' Sayın Başkan bu yoğun çalışmalarınız arasında bizlere vakit ayırdığınız için çok teşekkür ediyoruz. İki dost ülke arasında Başkanlığınız döneminde gösterdiğiniz gayretli çalışmaları, önümüzdeki dönemde daha da güçlendireceğinizi inanıyoruz. Kayseri'mize hizmet adına Macaristan Kayseri Fahri Konsolosu olarak bizlerin de üzerimize düşen her türlü göreve hazırız. En kısa zamanda Büyükelçi Gábor Kiss ile birlikte Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri protokolünü makamında ziyaret edeceğiz'' dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Büyükelçi'ye ziyaret anısına Kayseri'ye has hediyeler armağan ederken, Kiss ve Şahbaz'da II. Ferenc Rákóczi kitabı ve Kayseri'nin simgesi Erciyes Dağı rölyefli porselen hediye etti.ha-ber.comGüncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 05:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin Susuz
Selahattin Susuz - 4 yıl Önce

değerli başkanımız mehmet özhaseki'nin kayseri'mize ne kadar büyük hizmetler yaptığının en büyük canlı şahitleri bizleriz. kendisine teşekkür ederiz.
kıymetli hemşerimiz konsolos osman şahbaz'ın da kayseri'mizi macaristan ve avrupa ile yakınlaştırmasına minnettarız.

saygı ile,
selahattin susuz

Mustafa Faralı
Mustafa Faralı - 4 yıl Önce

özhaseki başkanımızın başarılı çalışmalarının devam edeceğine inanıyoruz.

mustafa faralı

Ahmet Hasan Lülecioğlu
Ahmet Hasan Lülecioğlu - 4 yıl Önce

kayserili başkanımızı seviyoruz. ne güzel olmuş macarlarla yan yana görmek.

saygılar,
a. hasan lülecioğlu

Melahat Tarıkoğlu
Melahat Tarıkoğlu - 4 yıl Önce

kaysrrimizin efsane başkanı macaristan ile bizleri yanyana getiren konsolos osman şahbaz beye de teşekkür ederiz.
hemşerilerimize müteşekkiriz.,,

melahat tarıkoğlu - talas

Ramazan Ali Memleketlim
Ramazan Ali Memleketlim - 4 yıl Önce

özhaseki başkan kayserimize çok eserler kazandırdı. macarlarla da güzel kültürel işbirlikleri yürütülüyor. sağolun özhaseki başkanım, osman şahbaz konsolosum.

saygılarımla,
r.ali memleketlim - karpuzatan

Nimet Suluoğlulları
Nimet Suluoğlulları - 4 yıl Önce

kayseri'deki büyük başarılarınızın devamını bekliyoruz. değerli hemşerimiz osman şahbaz beyinde emeklerine teşekkür ederiz.
sevgiler.
nimet suluoğulları

mustafa çalık
mustafa çalık - 4 yıl Önce

değerli hemşerimiz osman şahbaz beyefendi;
macaristan büyükelçisi ile özhaseki'yi ziyaret etmekle çok doğru yapmışınız, elinize sağlık kıymetli muhterem hemşerim.

mustafa çalık

mahmut taciroğlu
mahmut taciroğlu - 4 yıl Önce

kayseri'nin evladı özhaseki başkanımzın yolu açık.
görev adamıdır.
saygılar,
mahmut taciroğlu


SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321