Türk Firmaları Nürnberg’de Paketleme Fuarına katıldı

Almanya’nın Nürnberg kentinde 27-29 Eylül tarihleri arasında yapılan Uluslararası Paketleme ve Ambalaj Uzmanlık Fuarında ( FachPack) yer alan 34 Türk firması ilgi gören ülkelerin başında geldi.

Türk Firmaları Nürnberg’de Paketleme Fuarına katıldı

Türk Firmaları Nürnberg’de Paketleme Fuarına katıldı

Almanya’nın Nürnberg kentinde 27-29 Eylül tarihleri arasında yapılan Uluslararası Paketleme ve Ambalaj Uzmanlık Fuarında (FachPack) yer alan 34 Türk firması ilgi gören ülkelerin başında geldi.

Fuara çeşitli ülkelerden 1542 firma katılırken,44 bir 300 kişi ziyaret etti. Fuara katılan 34 Türk firmasından biri olan Duran Doğan firması satış temsilcisi Koray Aydın, daha önce tek olarak katıldıkları fuarda, bu yıl LGR firma ortaklığında yer aldıklarını dile getirerek, lüks paketleme yaptıklarını söyledi.

SÖKTÖRDE LİDERİZ

Korozo firması Satış temsilcisi Selin Bahar ise, Paketleme sektöründe lider olduklarını dillendirerek, Avrupa’da da ilk sekiz firma arasında yer aldıklarını söyledi. Selin Bahar, fuarda 4.kez yer aldıklarını ifade ederek, yeni ürünlerini sergilediklerini belirtti.

OTO PARÇALARI AMBALAJINDA ÖNDEYİZ

Benoplast firması satış temsilcisi Oktay Bostan, 2005 yılında kurulan firmada 350 kişinin çalıştığını, ana fabrikalarının Yalova’da bulunduğunu anlatarak, otomobil sektörü için kasa ambalajı üzerinde söz sahibi olduklarını ve yoğun ilgi gördüklerini dile getirdi. Oktay Bostan, sektörde 4 firma ile rekabet halinde olduklarını söyledi

FUARA KATILAN TÜRK FİRMAMALIR ŞÖYLE

Armasan, Armell, Bak Ambalaj, Bareks, Benoplast, Elif, Etapak, Etisan, Euroasia, Fitpak, Görsel sanatlar, Hexepan, İnternotional Dunnage, ispak, Kırktaş, Korozo Amblaj, Lifex, Mentpack, Mescord, Mopak, Özerden Plastik, Opal, Ozortaş Ambalaş, Pakekş, Petsan Plastik, Plasko Plastik, Propak, Sade Ofset, Sembol, Sinangin, Sumer Plastik, Uğur ve Yılmaz Redüktör.ha-ber.com/Taner TÜZÜN/NÜRNBERG

 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2016, 23:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER