banner269
Öne Çıkanlar Türkiye FETÖ ABD DİTİB PKK Almanya

TGD ve Turkcell'den iftar yemeği

Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi ve Almanya Türk Toplumu Başkanı Kenan Kolat, Berlin'de verilen iftara ev sahipliği yaptı. Almanya'da cep telefonu hattı (GSM) operasyonlarını başlatan Turkcell Europe'nin, entegrasyona katkı sağlamak amacıyla Turkcell Europe Kupası düzenleyeceği bildirildi.

banner197
TGD ve Turkcell'den iftar yemeği

 

 

TGD ve Turkcell'den iftar yemeği

Almanya'da cep telefonu hattı (GSM) operasyonlarını başlatan Turkcell Europe'nin, entegrasyona katkı sağlamak amacıyla Turkcell Europe Kupası düzenleyeceği bildirildi

Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi ve Almanya Türk Toplumu (TGD) Başkanı Kenan Kolat, Berlin'de görev yapan Türk basın mensuplarına verilen iftara ev sahipliği yaptı.

tgd-turkcell-iftar-d.jpg

Burada konuşan Özorbeyi, Turkcell Europe'nin mobil iletişim alanındaki hizmetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine destek olmasının temel önceliklerinden biri olduğunu vurgulayarak, ''Turkcell Europe olarak bir yılda eğitim, kültür ve sanattan spora, diyalog projelerinden fırsat eşitliğine bir çok alanda önemli projelere destek olduk. TGD ile güzel bir sponsorluğumuz var bundan memnuniyet duyuyoruz. Biz bu desteğimizle Türk toplumuna 'sizin yanınızdayız' mesajı veriyoruz'' dedi.

Özorbeyi ayrıca hoşgörü ve karşılıklı saygının geliştirilmesi için Turkcell Europe'nin Almanya Olimpiyatlar Birliği Federasyonu ile birlikte düzenlediği Turkcell Europe Kupası'na 14 yaş üstü tüm gençleri katılmaya davet etti.

tgd-turkcell-iftar-f.jpg

Ekrem Özorbeyi Almanya Olimpiyatlar Birliği Federasyonu'nun 25 yıldır yürüttüğü 'Spor Yoluyla Uyum' projesinin kendi destekleriyle ilk kez federal düzeye taşındığını anlattı.

Turkcell kalitesi ve teknolojisini Almanya'ya taşıdıklarını belirterek bir yıllık süre içerisinde kendilerine yoğun ilgi gösteren ve güvenen kullanıcılara teşekkür etti.

tgd-turkcell-iftar-c.jpg

TGD Başkanı Kenan Kolat ise Turkcell Europe'nin düzenlediği futbol turnuvasına Türk gençlerinin Alman arkadaşlarıyla katılması çağrısı yaparak, ''Gençlerimiz ne kadar centilmen olduklarını tüm Almanya'ya göstersin'' dedi.

25 Ağustos'ta Hamburg, Köln, Frankfurt, Mainz ve Stuttgart'ta yapılacak turnuvaya başvurular ve katılım ücretsiz.

Finaller, 13 Ekim'de, Almanya'nın başkenti Berlin'de yapılacak.

tgd-turkcell-iftar-b.jpg

ha-ber.com / Orhan ÖNALDI / Berlin 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir