banner269
Öne Çıkanlar PKK Spor Almanya Bayern Münih AB Angela Merkel

SPD`li Michael Thews seçimlerde Türklerin oylarına talip

Almanya’da 24 Eylül’de yapılacak olan Genel Seçimler nedeniyle Partiler ve Adaylar seçim çalışmalarına hız verdiler. 

banner197
SPD`li Michael Thews seçimlerde Türklerin oylarına talip
SPD`li Michael Thews seçimlerde Türklerin oylarına talip

Almanya’da 24 Eylül’de yapılacak olan Genel Seçimler nedeniyle Partiler ve Adaylar seçim çalışmalarına hız verdiler. 

Hamm-Lünen Bölgesinden geçen seçim Berlin’deki Federal Parlamentoya seçilen Sosyal Demokrat Milletvekili ( SP D ) Michael Thews yeniden aday ve seçilmek istiyor.Seçim bölgesinde farklı çalışmalarla, broşürler, seçim programlı el ilanları, materyaller ve küçük hediyelerle seçmene ulaşmaya çalışan SPD li Adaya SPD nin bölge teşkilatlarındaki partili yoldaşlarımda destek veriyorlar.

Hamm Nordende Hamm-Heessenin yabancıların yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Bu semtte kapı kapı dolaşan Michael Thewse Hamm-Heessen İlçe Belediye Meclis Üyeleri Brigitte Hausmann ile Mehmet Tanlı ve SPD İlçe yönetiminden İsmail Aydın refakat ettiler.  


24 Eylül’deki seçimlere seçme hakkı olan tüm Türkiye kökenlileri, göçmenleri oy vermeye çağıran Michael Thews seçime gidilmezse aşırı sağcı, ırkçı, göçmen düşmanı Partilerin parlamentoya daha çok Milletvekili sokacağını söyledi.Türkiye ile Almanya arasındaki Krizin en kısa zamanda son bulmasını dileyen Thews ‘’ Türkiye’ye ve burada yaşayan 3,5 milyona yakın Türkiye’den gelen insana, onların kültürüne ilgim ve saygımdan dolayı Federal Parlamentodaki (Bundestag) Türk-Alman Parlamenterler Grubuna üye olduğunu seçilirse seçim bölgesinde ikamet eden Türk kökenli gençlerin meslek kursu ve işyeri bulmada Türk işyeri sahiplerine de sıkıntılarında yardımcı olacağını söyledi. 24 Eylül seçimleriyle ilgili olarak Heessen Belediye Meclis Üyesi Mehmet Tanlı da Seçimler katılımcı demokrasinin bir parçasıdır. Yurttaşlarımız kimi istiyorlarsa onu seçsinler. Ama mutlaka sandığa gitsinler. Milletvekilimiz Michael Thewsi, SPD yi ve Başbakan Adayımız Martin Schulzu seçerlerse çok seviniriz elbette. Toplumda bir göçmen olarak kabul, itibar ve yaptırım gücünüzün olması için bu süreçlere katılmanız gerekiyor, Aday olmanız ya da adaylara destek vermeniz gerekiyor. Çünkü Sorunların çözümü siyasetten geçiyor.’’ dedi.ha-ber.com/Mehmet Tanlı
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner272

banner276

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir