Nürnberg`de yılın son düğünü

Almanya‚nın Nürnberg kentinde, Zara Market zinciri ortaklarından, eski MÜSİAD Kuzey Bavyera Başkanı Kadir Bozkurt’un kızı Gamze Bozkurt yılın son düğünün de, hayatını Alaaddin Ayhan ile birleştirdi.

Nürnberg`de yılın son düğünü
BAŞKONSOLOS VE EŞİ HAZIR BULUNDU
Şehzade Düğün Salonu’nda yapılan düğüne, Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül ve eşi Hülya Kül, UID Bölge Başkanı Yılmaz Deliduman, DİTİB Eyalet Birliği Bölge Başkanı Hasan Aslan, MÜSİAD Bölge Başkanı Emin Bayram, DİTİB Fürth Başkanı Refet Avcı ile birlikte STK, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

ALKIŞLAR GENÇ ÇİFT İÇİN
 Sanatçı ve organizatör Dilaver Çiçek ve ekibinin en ince detayına kadar düşünüp organize ettiği muhteşem düğünde Toygar Işıklı’nın ‚Sen yanımdayken ‘adlı parçası ile salona giren yeni çifti salonu dolduran 1.200 davetli ayakta alkışladı. 

Gelinin annesi Fatma ve babası Kadir Bozkurt ile damadın annesi Sevim ile babası Ali Ayhan, salonu gezip misafirleri tek tek selamlarken, salonu dolduran gençler yeni çifti bir an olsun yalnız bırakmadı. DİTİB yöneticileri gençlere Türk bayrağı hediye etti. Yakışıklı Alaaddin, Gamze’sine kavuştu. 

ha-ber.com/Taner TÜZÜN / NÜRNBERG
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner323

banner320

banner321