Lufthansa'nın korkulu rüyası THY

Alman ''Frankfurter Allgemeine'' gazetesi çekinmeden söylüyor: THY, Lufthansa'nın uykularını kaçırıyor.

Lufthansa'nın korkulu rüyası THY

 

 

Lufthansa'nın korkulu rüyası THY

''Frankfurter Allgemeine'' gazetesi çekinmeden söylüyor: THY, Lufthansa'nın uykularını kaçırıyor

Filo büyümesi ve her yıl aldığı ‘en iyi havayolu' ödülleri ile hızlı büyüme trendine giren Türk Hava Yolları (THY), Lufthansa ve piyasanın diğer büyük aktörlerini iyiden iyiye rahatsız etmeye başladı.  

Son uluslararası oylama ve anketlerde Lufthansa'dan daha düşük fiyata daha kaliteli ve iyi hizmet verdiği ortaya çıkan THY, filosunu da büyütmeye başlamasıyla, Lufthansa gibi devleri, Körfez merkezli Arap havayolu şirketlerinden daha fazla korkutmaya başladı.

THY, Lufthansa'yı British Airlines, Air France, Arap ve ABD'li havayollarından daha çok korkuttuğunu yazan Alman basınında, THY'nin son yıllardaki başarılı atılımları Alman Frankfurter Allgemeine Gazetesi'nin dünkü sayısına konu oldu.

Turkish Airlines vs. Lufthansa "Türk Hava Yolları Lufthansa'ya karşı" başlığıyla bir haber yayınlayan gazete, THY'nin daha iyi servis, daha iyi bağlantı ve daha ucuz biletle Lufthansa'nın uykularını kaçırdığını yazdı.  

THY'NİN İSTANBUL AVANTAJI

THY'nin Körfez ülkelerinden Asya, Uzak Doğu ve Afrika'ya gitmek isteyen Alman yolcuları bile Lufthansa'nın elinden almaya başladığını yazan gazete, THY'nin bu mesafelere uçacaklar için de avantajlı hale geldiğini yazdı. (Kaynak: Tourexpi)

ha-ber.com 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2012, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321