Işıklar yoldaşın, mekânın Cennet olsun

Türkiye Gençlik Birliği TGB Stuttgart`da aktif görevli 27 yaşındaki Koray Kutukcu son yolculuğuna uğurlandı.

Işıklar yoldaşın, mekânın Cennet olsun

Işıklar yoldaşın, mekânın Cennet olsun

Türkiye Gençlik Birliği TGB Stuttgart`da aktiv görevli 27 yaşındaki Koray Kutukcu son yolculuğuna uğurlandı.

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Stuttgart`da aktif görevli olan ve çok sevilen Koray Kutukcu henüz 27 yaşında iken hayata gözlerini yumdu.
Koray’ın ani ölümü Stuttgart ve çevresinde büyük üzüntü yarattı.

Almanya çapında Gezi-Protestoları esnasında ve sonrasında "HALTE DURCH-TURKEI" (DIK DUR TURKIYE) ismini verdiği projenin mimari oldu. AK-Parti yalanlarini, penguen medyanın yapamadığını sosyal paylaşım siteleri üzerinden resim ve videoları paylaşarak Almanya'da büyük bir kamuoyu oluşması için mücadele etti.

Koray’ı son yolculuğunda Baden Wurttemberg Türk Toplumu (TGBW) Başkanı Gökay Sofuoğlu, Türk Alman Forum'u (DTF )Başkanı Gülten Aysel, ADD Stuttgart Başkanı Gönül Koksal, Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Stuttgart Başkanı Onur Berrak, BW CHP Temsilciliği adına Elif İsmailoğlu, FIRKAT Temsilci ve üyeleri, İsçi Partisi Stuttgart Başkanı Attila Corum, KSI Stuttgart Temsilcileri, Kenan Konuk, Ulusal Gönüllüleri adına Şafak Corum ve çok sayıda dernek yöneticisi, üniversiteli gençlerin ve vatandaşlarımızın gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çok üzgün görünen TGB Stuttgart Başkanı Onur Berrak yaptığı kısa açıklamada, "Işıklar içinde uyu KORAY. Devrim gerçekleşecek" dedi.

Gazetemiz olarak, merhum Koray Kütükçü’ye Allah'tan rahmet ve kederli ailesine sabırlar dileriz.ha-ber.com / Osman Nayman / StuttgartGüncelleme Tarihi: 18 Nisan 2014, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321