banner269
Öne Çıkanlar Almanya ABD Berlin Türkiye PKK CHP

Dabbe: 'Bir Cin Vakası' tüm klişeleri yıktı

Dabbe: 'Bir Cin Vakası' 6 Eylül'de Avrupa'da vizyona girdi. Türkiye'den sonra Avrupa'da da sinema salonları korku filmi sevenlerle doldu. 

banner197
Dabbe: 'Bir Cin Vakası' tüm klişeleri yıktı

 

 

Dabbe: 'Bir Cin Vakası' tüm klişeleri yıktı

Dabbe: 'Bir Cin Vakası' 6 Eylül'de Avrupa'da vizyona girdi

Türkiye'den sonra Avrupa'da da sinema salonları korku filmi sevenlerle doldu. Avrupa'da hafta sonu açılışını 3200 izleyiciyle yapan Dabbe: 'Bir Cin Vakası' kendi alanında yeni bir rekora imza atıyor.

Dabbe: 'Bir Cin Vakası' tüm klişeleri yıktı.

Sinemacıların ölü sezon olarak adlandırdıkları Ağustos'ta, Türkiye'de vizyona girerek 5. haftasında 290.000 izleyiciye ulaştı. Türkiye'deki gişe başarısı devam ederken 6Eylül'de Almanya, Avusturya, Belçika ve İngiltere'de 23 sinemada vizyona giren 'Dabbe: Bir Cin Vakası' hafta sonu açılışını3200 izleyiciyle yaparak, yapımcısının yüzünü güldürdü. Dabbe: 'Bir Cin Vakası' filmi vizyona girdiği andan itibaren özellikle, genç korku filmi severler sinema salonlarını doldurdu.

Dabbe: Bir Cin Vakası filmi, Ceyda T. ve ailesinin yaşadığı ve halen esrarı çözülemeyen 7 dehşet gecesini anlatıyor. Kameralara kayıt edilmiş ilk metafizik olay olarak Türk psikiyatri tarihine geçen olayın detayları yönetmen Hasan Karacadağ'ın Anakara GATA Tıp Fakültesi'nden şahit olduğu gerçek bilgilere dayanıyor.

ha-ber.com 

 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir