Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Ramoğlu için veda toplantısı

Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

 

 

Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

Görev süresi sona eren ve Türkiye'ye dönecek olan Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Kemal Ramoğlu için bir veda toplantısı düzenlendi

Nürnberg'deki bir restoranda düzenlenen ve Nürnberg Başkonsolosu Ece Öztürk Çil'in de hazır bulunduğu veda toplantısında konuşan Nürnberg Türk İşadamları Derneği (TİAD) Başkanı Emre Hızlı ve Nürnberg Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı İsmail Satır, Ramoğlu'nun çalışkan kişiliğinden övgüyle söz etti.

Hızlı ve Satır, Ramoğlu'na vatandaşlara gösterdiği samimi davranış ve sosyal alandaki çabaları nedeniyle, Nürnberg'in tarihini anlatan bir kitap hediye etti.

Başkonsolos Çil de konuşmasında, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşemiz Dr. Kemal Ramoğlu 4 sene boyunca başarılı çalışmalara imza atarak ve kendini sevdirerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bölgemizdeki resmi kurumlar ve firmalarla görüşmeler yaparak vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunların çözümü için büyük çaba sarfetti" dedi.

Toplantıya eşi Belgin ve çocukları Duygu, Sezer ve Hatice ile birlikte katılan Ataşe Ramoğlu da, "4 sene boyunca kendimi vatandaşlarıma atadım. Vatandaşlarımın sorununu kendi sorunum olarak gördüm. Amacım, buradaki gençlerimizin iyi yerlerde mesleklerini yaparak, kendine güvenen kişiler olarak iyi noktalarda çalışma yaptıklarını görmektir" şeklinde konuştu.

nunrb-veda-toreni-b.jpg

ha-ber.com 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2012, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321