banner216
Öne Çıkanlar Türkiye FETÖ ABD DİTİB PKK Almanya

Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Ramoğlu için veda toplantısı

banner197
Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

 

 

Çalışma Ataşesi Ramoğlu için veda töreni

Görev süresi sona eren ve Türkiye'ye dönecek olan Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Kemal Ramoğlu için bir veda toplantısı düzenlendi

Nürnberg'deki bir restoranda düzenlenen ve Nürnberg Başkonsolosu Ece Öztürk Çil'in de hazır bulunduğu veda toplantısında konuşan Nürnberg Türk İşadamları Derneği (TİAD) Başkanı Emre Hızlı ve Nürnberg Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı İsmail Satır, Ramoğlu'nun çalışkan kişiliğinden övgüyle söz etti.

Hızlı ve Satır, Ramoğlu'na vatandaşlara gösterdiği samimi davranış ve sosyal alandaki çabaları nedeniyle, Nürnberg'in tarihini anlatan bir kitap hediye etti.

Başkonsolos Çil de konuşmasında, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşemiz Dr. Kemal Ramoğlu 4 sene boyunca başarılı çalışmalara imza atarak ve kendini sevdirerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bölgemizdeki resmi kurumlar ve firmalarla görüşmeler yaparak vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunların çözümü için büyük çaba sarfetti" dedi.

Toplantıya eşi Belgin ve çocukları Duygu, Sezer ve Hatice ile birlikte katılan Ataşe Ramoğlu da, "4 sene boyunca kendimi vatandaşlarıma atadım. Vatandaşlarımın sorununu kendi sorunum olarak gördüm. Amacım, buradaki gençlerimizin iyi yerlerde mesleklerini yaparak, kendine güvenen kişiler olarak iyi noktalarda çalışma yaptıklarını görmektir" şeklinde konuştu.

nunrb-veda-toreni-b.jpg

ha-ber.com 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir