Almanya'da görülmemiş Türkiye kampanyası

Almanya´nın en büyük tur operatörlerinden FTI, bu yaz Türkiye için özel bir “aile kataloğu” yayınladı. Firma ayrıca, hem 16 yaşına kadar toplam 1000 çocuk için bedava tatil, hem de aile başına 780 Euro´luk bir indirim sunuyor

Almanya'da görülmemiş Türkiye kampanyası

FTI, bugün kamuoyuna sunduğu özel “Türkiye Aile Kataloğu” ile daha önce yapılmamış olan bir kampanyaya imza atarak 16 yaş ve altında olan toplam 1000 çocuğa Türkiye´nin Akdeniz Bölgesi´nde ve Ege´de ailelerinin yanında bedava tatil sunuyor. Her aileden iki çocuk, bu özel tekliften yararlanarak SunExpress ile uçup konaklayabilecek. Tek bir şartla: “Family Türkei Sommerferien-Special” adlı katalogda sunulan bu aile paket turunu satın alan ilk 1000 çocukluk gruba ait olmak.
“Bu özel yaz tatili aile kataloğunu özellikle henüz kararını vermemiş olan aileler için yaptık” diyen FTI, basın açıklamasında şöyle dedi: “Bu yılın Türkiye için çok güçlü bir lastminute yılı olacağını bekliyoruz ve bunun için bilhassa aile tatili konusunda özel bir cazibe yaratmak istedik. Bu amaçla Türkiye´deki partnerlerimizle oturup ailere neredeyse 800 Euro'luk gerçek bir indirimi sağlayan özel çocuklu aileler paketleri tasarladık.”
FTI Türkiye Destinasyonu Bölüm Başkanı Hicabi Ayhan da, “Türkiye´deki partnerlerimizle yaptığımız yeni anlaşmalarla yazın en yoğun ayları için bile fiyatları daha da uygun hale getirmeyi başardık,” diye bilgi verdi. SunExpress ile yapılan uçuşlar neredeyse bütün Alman ve Avusturya havalimanlarından kalkıp misafirlere rahat ve kısa ulaşım imkanlarını sunuyor" diye konuştu.
Türkiye´deki çekici tatil beldelerini ve bölgelerini toplam 80 sayfalık bir katalogta sunan FTI, Akdeniz Bölgesi´nde özellikle Victory Resort, Defne Star ve Rixos Sungate otellerini ön planda tutuyor. Ege´de ise Bodrum Park Resort ve Labranda Ephesus Princess Kuşadası otelleri dikkati çekiyor. Bunun yanısıra Side, Alanya, Kemer, Sığacık, Özdere ve Fethiye´de de birçok güzel otel misafirlerin beğenisine takdim ediliyor.

ha-ber.com

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner323

banner320

banner321